Канати джутові "Радосвіт" - запорука надійності та вдалого декору

17 товарів
186,00грн
6,89

Найпоширеніше його застосування - ручки до паперових пакетів, до сувенірів, різних кошиків. Натуральний матеріал. Чудова альтернатива канатам невеликих діаметрів. Зараз цей шнур намотано не в циліндричну бобіну, а в моток. Також він може постачатись на картонних котушках. Тому фото, яке Ви бачите, може не відповідати реальному формату намотки. А так, то це той самий улюблений шнурок.

306,00грн
11,33

Гарний вибір для декору і не тільки. Наші канати мають зручне пакування - котушка 25 метрів. А також відмінні характеристики та зовнішній вигляд. Виготовлені із найкращого джуту. Допоможуть Вам в господарстві. По своїй структурі є чотирьохпрядними, що суттєво краще за трьохпрядну конструкцію рихлої скрутки, широко розповсюджену зараз на ринку. Джут - це 100% натуральний матеріал Як у Вас є натхнення, то можете зробити такий чудовий гамак з канатів "Радосвіт":

348,00грн
12,89

Гарний вибір для декору і не тільки. Наші канати мають зручне пакування - котушка 25 метрів. А також відмінні характеристики та зовнішній вигляд. Виготовлені із найкращого джуту. Допоможуть Вам в господарстві

Канати джутові - це гарний вибір для декору та різноманітних господарських потреб. Радосвіт в своїх канатах використовує джут тільки найвищої якості, про що переконались вже багато наших покупців. Канати виконано чотирьохпрядними на картонно-паперових котушках (що свідчить про дружність до природи, порівняно із звичайними пластиковими котушками) довжиною по 25 метрів.

Джут - це 100% натуральний матеріал. Порівняно із синтетичними матеріалами, він довше "проживе" на сонці, у вуличних умовах. Джут має середню стійкість до гниття. Тому якщо Вам потрібні канати, які найдовше прослугують на вулиці, тоді краще придбати канати або мотузки, виготовлені із сизалю. Їх Ви також можете замовити у нас. Дуже часто джутові канати невеликих діаметрів покупці з метою економії використовують у дряпалках для котів замість сизальових мотузок. Але в цьому випадку економія має досить суперечливий характер. Оскільки, хоч джутові канати і дешевші за сизальові мотузки, але вони менш стійкі до механічних ушкоджень, аніж вироби із сизалю. Тобто джутові канати доведеться частіше міняти на дряпалці, ніж сизальові мотузки. Також в цьому випадку слід звернути увагу на те, що джутові канати можуть мати технічний запах внаслідок антисептичної обробки сировини, з якої виробляється канат, в країні походження (зачасту - це Бангладеш). Цей запах з часом вивітрюється, але він може відвернути Вашу кицьку від дряпалки.

Однією із переваг джутових канатів "Радосвіт" є те, що вони постачаються на котушках

Ви завжди можете замовити у нас джутові канати діаметрами від 6 до 30 міліметрів

Якщо у Вас є натхнення, то із джутових канатів "Радосвіт" можна зробити такий чудовий гамак:

Завдяки джутовим канатам "Радосвіт" Ви можете створити такий чудовий набір меблів:

Набір столик та пуфіки із джутових канатів "Радосвіт"

Канати джутові ТМ Радосвіт є унікальними на українському ринку, оскільки є чотирьохпрядними тугої скрутки. Це означає, що канат не є рихлим, скрутка не розпадається, на його виготовлення пішло значно більше матеріалу (джутової пряжі) та такий канат є більш витривалим та безпечним за його дешеві трьохпрядні аналоги. В своїй продукції (окрім лінійки шпагатів "Економ") ми використовуємо джут типу/рівня гессіан (прим. - hessian) власного імпорту. Гессіан в перекладі означає джутова тканина (прим. - серед іншого), тобто джутове волокно, з якого була скручена джутова пряжа/шпагат гессіан джуту також використовується для виготовлення тканини. Дійсно, наш джут містить мінімум костри та вузлів. Цікавий факт: сам термін джут "jute" походить від орійської мови, яка розповсюджена на території Одіши, одного зі штатів Індії та якою наразі розмовляє тільки 4,2% населення Індії. Гессіан же став популярним терміном для джутової тканини в Європі та Австралії. Слово походить від групи німецьких солдатів у штаті Гессен. Вони носили форму, виготовлену з натурального гессену, і в результаті стали відомі як гессіанці.