Канат кокосовий Ø 6мм, 5 метрів Код ka-18426

 • 33,00грн
  1,22
 • Опис

  Канат кокосовий, через особливість матеріалу - діаметр не стабільний, на довжині одного шматка в 5м може бути як 8мм, так і 10, 12мм. Суто застосування для декору

  Виготовляється кокосовий канат з волокон койру. Койр (від kayaru — мотузка мовою малаялам) — волокно з зовнішньої оболонки горіхів кокосової пальми. Завдяки високому вмісту лігніну кокосове волокно дуже еластичне, міцне і не піддається гниттю. Вироби з койри, зокрема морські канати, виключно стійкі до впливу солоної морської води. Кокосовий канат має власне колір кокосу, тобто насичений коричневий. Є 100% натуральним.

  Незважаючи на те, що кокосовий канат цілком натуральний і компостується, він такождуже міцний. В основному кокосовий канат використовується в дизайні інтер'єру, під час утеплення будинків, а також в ландшафтному дизайні та садівництві (він є дуже волокнистим та кошлатим). Оскільки кокосовий канат природній, безпечений (під час вирощування кокосів не застосовуються пестициди), не боїться солоної води - він знайшов широке використання у аквафармінгу - під час вирощування устриць, мідій тощо.

 • Характеристики
  Колір
  натуральний
  діаметр, мм
  6
  Довжина, м
  5
 • Відгуки покупців
  Coconut rope, diameter 6mm, 5 meters - Exotic ropes (manila, coconut) / Radosvit
  [url=http://www.g52fxlcai7p407q9a9xze723371rj55fs.org/]ubkqjtvyyc[/url]
  bkqjtvyyc http://www.g52fxlcai7p407q9a9xze723371rj55fs.org/
  abkqjtvyyc
  Написати відгук
  Ім'я та Прізвище
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг